Qa Magazyn nr 1


JEŚĆ, RWAĆ, PATRZEĆ, LEŻEĆ, WYWRACAĆ, ROZMAWIAĆ, PROJEKTOWAĆ, ŻYĆ

Słowem-kluczem pierwszego numeru jest REAL. Marta Gessler postanowiła pokazać prawdziwe jedzenie, kwiaty i design. Uciec od upiększania, stylizacji, stawiając na szczerość i autentyczność, której brakuje nie tylko w magazynach, ale przede wszystkim w naszym życiu. Na co dzień brakuje czasu na tworzenie wykoncypowanych dań według przepisów szefów kuchni, czasem jemy w biegu wyciągając z lodówki pierwszą rzecz z brzegu. Z kolei smaki, które pozostają z nami na lata to też często nie te z najdroższych restauracji, ale te serwowane przez nasze mamy i babcie. Tak samo z kwiatami – gdzieś pośród niesamowitych stylizacji czasem zatraca się najwspanialsze piękno natury i kwiatów. Dlatego w magazynie QA najważniejsza jest kulinarna i kwiatowa prawda. Stały się one także polem zabawy, potraktowane z przymrużeniem oka, w kontrze do wszystkich mediów z ich poważnym traktowaniem wszystkiego.

Pismo zrywa z tradycyjną formą artykułu ilustrowanego zdjęciami lub grafikami. Zamiast tego publikacja została podzielona na część do oglądania i część do czytania. Do stworzenia tekstów zaprosiliśmy zarówno zawodowych dziennikarzy, jak i pasjonatów patrzących na jedzenie i rośliny w podobny sposób, co twórczyni magazynu, Marta Gessler. Magazyn zaprojektował Grzegorz Laszuk.


Cena 1 numeru Qa magazynu to 18 zł + koszt wysyłki 12 zł

/Szybką płatność można dokonać kartą kredytową przez bezpieczny serwis PayPal lub przelewem po złożeniu zamówienia e-mailowego/

Qa Magazyn Nr 2

Nie masz drugiego numeru Qa Magazynu?